KALENDARZ GDYŃSKIEGO HOSPICJUM 2021

KALENDARZ GDYŃSKIEGO HOSPICJUM 2021

Szanowni Państwo,
Już po raz 19 przygotowaliśmy niezwykły kalendarz. W kalendarzu na 2021 rok główną rolę odgrywają ptaki. 🐦 Pod każdym ze zdjęć w danym miesiącu pojawia się cytat zaczerpnięty z twórczości znanych polskich pisarzy – „Siedzi ptaszek na drzewie i ludziom się dziwuje, że najmędrszy z nich nie wie, gdzie się szczęście znajduje (…)” – Adam Asnyk, „(…) Leć nasz Orle w górnym pędzie, sławie, Polsce, światy służ! (…)” – Karol Sienkiewicz.
Jesteśmy wdzięczni autorom zdjęć: p. Katarzynie Jurkiewicz, p. Arkadiuszowi Michalak i p. Dariuszowi Ratajczyk, za bezpłatne przekazanie swoich prac.
Zapraszamy do nabycia Kalendarza Gdyńskiego Hospicjum i z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie.
_____________________________________________________________________________
Zgodnie z wymogami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „RODO” chcemy poinformować Cię o tym, w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, wszystkie niezbędne dane znajdują się pod adresem http://hospicjum.gdynia.pl/wp-content/uploads/2020/05/Polityka-prywatno%C5%9Bci.pdf

Close Menu