Głosy dla hospicjów. Koncert: Młynarski Kameralnie

Kochani!
Na całym świecie 8 października organizowane są koncerty charytatywne pod hasłem Voices for Hospices.
Również w tym roku dzięki Akcja Anima , Konsulat Kultury I Gdyńskie Centrum Kultury oraz agencji Howinnga zapraszamy na kolejny niezwykły koncert w ramach cyklu „GŁOSY DLA HOSPICJÓW” na rzecz naszych najmłodszych podopiecznych Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań.
Wszystkich ludzi o wielkich i wrażliwych sercach zachęcamy serdecznie do udziału i wsparcia naszej działalności.
Koncert „Młynarski Kameralnie”
Gość specjalny: Zbigniew Zamachowski
Prowadzenie i śpiew: Iza Połońska

Paronat medialny: Trojmiasto.pl oraz Uroda Życia

Prosimy o udostępnianie wydarzenia.

O koncercie:
Koncert MŁYNARSKI KAMERALNIE – to kolejny projekt Izy Połońskiej i Leszka Kołodziejskiego. Jest wyrazem tęsknoty za czasem kiedy jakość, precyzja, inteligencja i tzw. czucie słowa, czyli prawdziwa umiejętność zamykania myśli i spostrzeżeń w słowa stanowiła wartość nadrzędną i jednocześnie była pewnego rodzaju oczywistością, wymogiem dla tzw. autora tekstu.
Chyby Nikt w historii polskiej piosenki nie żonglował owymi składnikami tak celnie jak Mistrz Wojciech Młynarski, jednocześnie spowijając opowiadane historie w lirykę rodem z Gałczyńskiego. I chyba Nikt nie potrafił w tak wysoce intelektualny, elektryzujący sposób pisać o miłości…
Skąd to się wzięło? Z fascynacji pierwszymi polskimi kabaretami? Z miłości do twórczości Boya- Żeleńskiego, Tuwima, Przybory, wspomnianego Gałczyńskiego i wielu Innych Poetów … z domu rodzinnego, z Miłości Matki?
Na te pytania Autorzy koncertu i Ich Wyjątkowy Gość Zbigniew Zamachowski postarają się w trakcie koncertu poszukać odpowiedzi.

Zaproszenia /cegiełki (od 100 zł/os./przelew na konto Hospicjum) do nabycia: proszę pisać w wiadomości priv, bo bilety szybko się rozchodzą.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/513190246110307/

Dostępne również online: https://ucho.interticket.pl/program/glosy-dla-hospicjow-koncert-mlynarski-kameralnie-5423

 

Close Menu